Aktuální informace k terapiím

Zvu vás na terapeutické kruhy pro ženy, které budou probíhat každou poslední středu v měsíci od 17 - 19:30 v mé kanceláři v Prostějově. Cena za jedno setkání je 450 Kč. Není nutné chodit pravidelně, ale kvůli omezené kapacitě je potřeba nahlásit se na mailovou adresu: zdenka.novakova@terapeut-eft.cz. 

S radostí oznamuji, že se mi podařilo dokonči mé nové webovky https://www.zdenkanovakova.cz

Tyto stávající zůstávají i nadále, na těch nových ale budu aktivnější a hlavně nabízím i nové služby včetně on-line terapie po e-mailu a terapeutických kruhů pro ženy. Moc ráda Vás na svých nových stránkách uvítám.

Asi před rokem jsem objevila českou firmu Bewit a zjistila, jakou sílu mají pravé přírodní esence. Od té doby jsem poctivě testovala jejich užití na kůži, v difuzéru, v lázni ale i vnitřně. Sledovala videa, četla knihy a žasla nad tím, že tradice vonných olejů pro léčení těla i duše je stará tisíce let. Nakonec jsem se rozhodla propojit esenciální oleje se svou prací a také se dělit o to, jaké neskutečné možnosti nám aromaterapie nabízí. Firma Bewit si získala mou důvěru. Kromě esenciálních olejů vyrábí i dopňky stravy v té nejvyšší kvalitě a za využití toho nejlepšího z přírody. Jako milovnice čokolády jsem propadla chuti Prawteinů, což jsou fermentované nepražené kakaové boby s přídavkem dalších zdraví prospěšných látek a mně tato směs opravdu chutná. Pro seznámení s ostravskou firmou Bewit vám dávám odkaz na asi půl hodinové video: