Průběh terapie


EFT patří mezi metody energetické psychologie a spojuje v sobě rozhovor s prvky akupresury vycházející z tradiční čínské medicíny. Propojuje se při ní úroveň psychická i fyzická. Tradičně se problémy řeší buď jen na úrovni fyzické nebo psychické, spojení obou úrovní dokáže řešit i to, co naráželo dlouho na neúspěch. A jak to tedy vypadá konkrétně?

Povíte mi, s jakým problémem přicházíte. Během rozhovoru se budeme snažit společně odhalit kořeny problému a negativní emoce s ním spojené. Chce to hodně odvahy, podívat se na své vlastní prožívání. Negativní emoce většinou skrýváme i před sebou samými, nepřiznávají se tak snadno jako ty pozitivní. Sami je často nejsme schopni odhalit a přijmout. Stejně jako si jen velmi obtížně vyvrtáme bolavý zub nebo provedeme operaci. Je zcela přirozené, že při komplikovaném a dlouhotrvajícím problému potřebujeme pomoc někoho druhého. Stanu se tedy pro tuto chvíli vašim průvodcem.
Nečekejte ode mne žádné rady ani soudy. Budu jen klást otázky, pozorně naslouchat a vnímat vaše emoce. Když narazíme na emocionální blok či negativní přesvědčení, na chvíli se zastavíme a tuto blokaci odstraníme jemným poklepáním na vybrané meridiánové body (jsou vyznačeny na obrázku pod textem). Nebojte se, bolest jako při vrtání zubu či sportovní masáži namožených svalů to opravdu nebude. Jen lehké ťukání dvěma prsty. Obyčejný lidský dotyk. Až si místa zapamatujete, můžete si některé problémy doma řešit zcela sami. Ze zkušenosti ale vím, že na závažnější trápení je potřeba vedení a dotyk terapeuta.
Nedokáži přesvědčivě vysvětlit, jakým způsobem stimulace meridiánových bodů funguje, vím ale dobře, že je opravdu účinná. Sama jsem k tom byla nejprve velmi skeptická, když jsem ale terapii a její účinek zažila na vlastní kůži, přestala jsem řešit logiku a jen vděčně přijala fakt, že to tak je. Všem zázrakům života rozumět nemohu. To ale neznamená, že se nedějí dnes a denně a že tím největším zázrakem je život sám. Pokud se rozhodnete pro změnu a pro cestu z trápení ven, ráda budu vašim průvodcem.

Terapii EFT nemá význam dlouze vysvětlovat, je potřeba ji zažít.Pomoci můžu pouze tomu, kdo o pomoc stojí a projeví o ni zájem.

Vše co zazní během terapie je důvěrné a zůstává jen mezi námi.


Cena jedné terapie

délka setkání je 70 - 90 minut


800 Kč